Tarihçe
 
Ana Sayfa > Kurumsal > Tarihçe
 
Erol İnşaat Ltd Şti. 1996 yılında İnşaat Mühendisi Erol Çivici tarafından Kdz Ereğli'de kurulmuştur.

Kdz Ereğli'de konut, sanayi tesisleri ve alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok proje hizmeti vermiş ve kısa zamanda bölgesinde en çok tercih edilen proje firmalarından biri olmuştur.

Proje deneyimlerini konut yapımına da aktaran Erol İnşaat,  yapmış olduğu kent yaşamını tatile çeviren konut projeleri ile en çok tercih edilen inşaat firmalarından biri olmuştur.

Erol İnşaat'ın pek çok projesi,  henüz proje safhasındayken yada inşaat aşamasındayken tamamı Erol İnşaatı tercih eden  aileler tarafından satın alınmıştır.

20 yılı aşkın süredir mutlu aileler için elit evler inşa eden Erol İnşaat,  müşterilerine modern yapı teknolojileriyle üretilmiş , güvenli ve iyi dizayn edilmiş konutlarda yeni bir hayat sunmaktadır.

Ülkemizin en güzel bölgelerinden biri olan Alaçatı'da Windrose Alaçatı Projesi ile Alaçatı'nın en güzel taş evlerini inşa ederek, “Alaçatı Taş Evi” konseptinin en iyi örneklerini sunmuştur.

Erol İnşaat, Kdz Ereğli'de Batı Karadeniz Bölgesi'nin en butik projesi  olan Elit Kent ile yeni bir yaşam konsepti sunmuş, Elit Pera , Elit Vizyon ve Elit Flora ile  sonraki projelerini de aynı standartlarda devam ettirmiştir.

Elit 360 projesiyle ile kent yaşamını  beş yıldızlı bir tatil köyünün konforuyla birleştirerek, günlük yaşamı tatil havasına büründürmüştür.

Çağdaş teknolojiyle konforlu yaşam alanları üreten Erol İnşaat, bölgesinde inşaat sektörüne yön veren lider İnşaat firmasıdır.EROL İNŞAAT
yeni bir hayat

   Başkanın Mesajı
   Hakkımızda
   Tarihçe
   Kurumsal Yönetim
   Markalar ve Projeler
   İnsan Kaynakları
   Kurumsal Kimlik
 
   
   

 
ANASAYFA
 
 
 
 
 
 
KURUMSAL
 
Başkanın Mesajı
Hakkımızda
Tarihçe
Kurumsal Yönetim
Markalar ve Projeler
İnsan Kaynakları
Kurumsal Kimlik
 
PROJELER
 
Yeni Projeler
Devam Eden Projeler
Tamamlanan Projeler
Projeler Haritası
 
 
 
HABERLER
 
Haberler
 
 
 
 
BİZE ULAŞIN
 
İletişim Bilgileri
Biz Sizi Arayalım
Sosyal Medya
 
 
 
EROL İNŞAAT İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.
Adres:
Müftü Mah. Nimet Hoca Sok.
No:22 Kat:1 Kdz.Ereğli
Tel: 0(372) 322 09 04-05
Eposta: info@erolinsaat.com.tr
 

© Copyright 2016 - Erol İnşaat